• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

neděle 14.04.2024, Vincenc
zpět na úvodní stranu

Navigace

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

PEMM Brno, spol. s r.o.

YAMAHA CENTRUM OC
Campus Square
Netroufalky 14
625 00 Brno – Bohunice

Tel. prodejna a příjem oprav:
+420 547 215 215
+420 606 023 916
E-mail: yamaha@pemm.cz

Prodej motocyklů a příslušenství
Barbora Plšková

Přijímací technik a prodej ND
Jakub Kalousek

Provozní doba
Po – Pá 09:00 – 18:00
So 09:00 – 12:00

www.yamaha-pemm.cz

 

Společnost PEMM Brno, spol. s r.o., se sídlem v Brně, Brigádnická 45, zapsaná u KS v Brně, oddíl C, vložka 16072, byla založena v roce 1994 za účelem získat autorizované zastoupení Kia Motors.

Naše společnost je partnerem nadačního fondu MODRÝ HROCH a každoročně takto finančně podporuje Kliniku dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie FN Brno.

Autocentrum PEMM Brno, s.r.o. - Váš dealer Kia v Brně

Od podzimu 2005 se prodej vozidel i poprodejní služby přestěhovaly do nově vybudovaného Autocentra Jihlavská 27, které se o 200 m posunulo z původních prostor. Dostupnost autocentra i nově otevřeného Yamaha centra je vynikající, necelé 2 km z dálnice D1, sjezd na 190 km.

Nové YAMAHA CENTRUM - Váš nový dealer Yamaha v Brně

1. března 2011 jsme pro Vás otevřeli necelých 600 metrů od současného Autocentra v areálu obchodního centra Campus Square nové YAMAHA CENTRUM. Svým designem splňuje nové evropské prodejní a servisní standardy. Tím jsme se stali součástí autorizované dealerské sítě Yamaha v České republice.

Přijďte se přesvědčit, že i motorky se dají prodávat a servisovat trochu jinak.

V nabídce máme téměř celý sortiment motocyklů, skútrů, ATV, lodních motorů, generatorů, ale můžeme Vám dodat i sněžné a vodní skútry, ale i čluny z produkce Yamarin. Nabídku Vám rádi zpracují pracovníci Yamaha centra. Na prodejně najdete značkové oblečení a doplňky Yamaha a plno dalšího sortimentu od různých výrobců.

K motocyklům Vám nabídneme cenově výhodné komplexní pojištění a také financování a to buď formou leasingu tak i spotřebitelským úvěrem. Pro ty, co se budou chtít neomezeně pohybovat při návštěvě Brna v ulicích města, máme připravenou půjčovnu skútrů. Využijte této možnosti pohybovat se i tam, kde auta stojí dlouhé kolony.

Dnes naše společnost nabízí autorizovaný prodej a servis Yamaha, autorizovaný prodej a servis vozidel Kia, autorizovaný servis Chrysler a Dodge a značkový servis Jeep. V rámci autocentra je k dispozici špičkově vybavený pneuservis, od jara 2007 začal fungovat i prodej použitých vozidel. Servis je schopen obsloužit všechny značky motorových vozidel prodávané na českém trhu. Našim krédem je především spokojenost zákazníka, kvalifikovaný personál a špičkové vybavení.

Fotogalerie Yamaha Centra v Brně, Campus Square


Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012