• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

čtvrtek 30.05.2024, Ferdinand
zpět na úvodní stranu

Informace pro uživatele a inzerenty

Nejpopulárnější brněnský informační portál KamvBrně.cz přichází ve zcela novém designu a se spoustou moderních funkcí. Svým návštěvníkům nabízí přehledné informace o kultuře, zábavě, službách a řemeslech a díky novým technologiím se stává pro inzerenty a obchodní partnery ještě atraktivnějším.

Nedlouho před jeho 9. výročím představuje společnost Akon Česká republika zásadně inovovanou verzi oblíbeného portálu KamvBrně.cz. Změny se zaměřily především na zvýšení funkčnosti a přehlednosti portálu, zjednodušení vyhledávání a orientace. Rozšířila se i nabídka služeb pro návštěvníky a zvýšil se zájem obchodních partnerů, kteří na portálu inzerují své produkty a služby.

Provozovatel portálu KamvBrně.cz, společnost Akon Česká republika, významně zlepšil servis poskytovaný obchodním partnerům tohoto projektu v rámci rozsáhlé optimalizace pro vyhledávače (SEO), nalézt a tím velmi usnadnit hledání záznamů prostřednictvím veřejných internetových vyhledávacích služeb. Díky tomu se zefektivňuje přítomnost firem a podnikatelů na portálu a současně lze očekávat i výrazný nárůst návštěvnosti zájemců o informace z Brna a okolí.

Bylo pro nás velmi důležité, abychom nabídli nejen komplexní obsah pro naše návštěvníky, ale současně přidali výhody pro naše obchodní partnery inzerující na portálu KamvBrně.cz. Přítomnost na nejnavštěvovanějším informačním serveru v brněnském regionu by měla být dnes jasnou volbou pro každou firmu, která má zájem o přesné cílení své prezentace a velmi kvalitní doplňkové služby.“ říká Petr Gondek, ředitel společnosti Akon Česká republika, s.r.o.

V současnosti je KamvBrně.cz jediným portálem v brněnském regionu, na kterém si uživatel přečte vše od horoskopu, přes aktuální zprávy z města až po kurz Eura, a najde od instalatéra, který mu opraví doma umyvadlo, po restauraci v níž si dá dobrou večeři. Zanedlouho dokonce portál nabídne svým uživatelům možnost odběru novinek a aktuálních informací o dění v Brně a okolí na email nebo mobilní telefon. KamvBrně.cz se může pochlubit dlouhodobě velmi vysokou a stále rostoucí návštěvností obyvatel i návštěvníků brněnského regionu.

Mezi hlavní změny, které přináší zcela nová verze portálu KamvBrně.cz pro obchodní partnery, patří již zmíněná rozsáhlá optimalizace záznamů pro internetové vyhledávací služby (SEO optimalizace), detailní statistiky zhlédnutí komerčních záznamů, z nichž si mohou partneři snadno vyhodnotit efektivitu této formy propagace, a také celá řada nových forem oslovení zákazníků.

V blízké budoucnosti plánuje AKON Česká republika pro své partnery více možností sponzoringu jednotlivých rubrik portálu. V neposlední řadě, současně s přechodem na registrace uživatelů také nabídnout možnost newsletterů cílených přesně podle preferencí a zvyků konkrétních uživatelů z Brna a okolí.


O společnosti Akon Česká republika

AKON Česká republika, s.r.o. (www.akon.cz) je fullservisovou reklamní, produkční a webdesignovou agenturou, která provozuje portál KamvBrně.cz. Mezi její zákazníky patří významné firmy z oblasti obchodu, kultury i služeb a společnost je také organizátorem úspěšného festivalu „Karibská noc“, který už několikátý rok otevírá brněnské léto v rytmu salsy a samby.
O portálu KamvBrně.cz

KamvBrně.cz (www.kamvbrne.cz) je regionální informační portál pro návštěvníky z Brna i okolí, kteří na něm najdou vše od praktických informací o službách ve městě, přes aktuální kulturní agendu až po novinky ze sportu a společenského života v Brně.

 

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o bližší informace:

Kontaktujte prosím reklamní agenturu a provozovatele portálů:

AKON Česká republika, s.r.o.

Jeronýmova 15, 618 00 Brno
volejte: 548 211 210, 603 464 054
mailujte:info@kamvbrne.cz

Inzerce na www.kamvbrne.cz

Napište nám

 
Jméno:

 


Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012