• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

sobota 20.07.2024, Ilja
zpět na úvodní stranu

Navigace

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

Hotel Rakovec

KONTAKT

Provozovatel hotelu Rakovec:
€uro meal. s.r.o.
Rakovecká 13
635 00, BRNO

Recepce:
Tel.: (+420)515 908 620
Email:recepce@hotelrakovec.cz

www.hotelrakovec.cz

Hotel RAKOVEC

Pohodlné ubytování v Brně

Hotel RakovecPříjemné ubytování v hotelu Rakovec Vám nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou prostorné, poskytnou Vám dostatečný úložný prostor a samozřejmostí je také ke každému pokoji vlastní moderně vybavená koupelna. Na pokojích se naši ubytovaní hosté mohou bez problémů připojit k internetu. Součástí některých hotelových pokoujů jsou také balkony, které Vám v teplých dnech poskytnou skvělou relaxaci a umožní Vám krásný výhled na okolní krajinu brněnské přehrady.


Wellness centrum

Hotel RakovecWellness centrum v hotelu Rakovec Vám nabízí příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami nebo se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Naše wellness je pro svoji stavbu a rozlohu ideální pro privátní využití, poskytne maximum soukromí a ničím nerušené chvíle odpočinku. Využít také můžete nabídku důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši.


Bowling

Hotel Rakovec Hledáte kvalitní bowling v Brně? V našem Bowling baru si můžete naplno užít skvělou hru s Vašimi přáteli, kolegy nebo s rodinou. K dispozici Vám budou dvě plně automatizované bowlingové dráhy. Profesionální vybavení značky Brunswick a služby hotelu činí z Bowling baru Rakovec nejvyhledávanější místo pro bowling v Brně! Kromě zábavné hry si zde také můžete v klidu posedět a pochutnat si na našem výtečném jídle nebo využít také široké nabídky nápojů. Kapacita celého Bowling baru je až 30 osob a proto je ideálním místem pro uspořádání bowlingových turnajů, firemních večírků či rodinných oslav, s jejichž organizací Vám mile rádi pomůžeme. Přijďte si vychutnat skvělou atmosféru, během které se budete moci příjemně odreagovat.


Restaurace

Hotel RakovecRestaurace v hotelu Rakovec nabízí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel. Základem našich pokrmů jsou vždy výhradně čerstvé suroviny, které zaručují výbornou chuť. Restaurace dále nabízí jedinečné sezónní speciality, stejně jako pravidelnou nabídku skládající se z výtečných předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. Využít můžete také našich poledních menu za výhodnou cenu, které pravidelně nabízíme od pondělí do pátku.


Svatby a oslavy

Hotel RakovecVyužijte krásného a romantického prostředí v našem hotelu u brněnské přehrady a svůj svatební den prožijte právě zde! Pro pořádání svateb je u nás k dispozici plně klimatizovaný sál s kapacitou až 120 osob. Hotel Rakovec, který se nachází v těsné blízkosti tohoto oblíbeného rekreačního místa, Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech!


Firemní akce

Hotel RakovecProstředí hotelu Rakovec je ideální k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo firemní prezentace. Poskytnout Vám můžeme klimatizovaný konferenční sál s kapacitou 120 osob, ve kterém je pro Vás k dispozici moderní audiovizuální technika, bezdrátový mikrofon, dataprojektor s promítacím plátnem, praktický flipchart, video, CD a DVD přehrávač.Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012