• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

neděle 21.04.2024, Alexandra
zpět na úvodní stranu

Navigace

zpět na úvodní stranu
zpět na výpis kategorie

Firma inzeruje v těchto rubrikách:

Telefony

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

Budeme Vás chtít přesvědčit, že se v oboru telekomunikací cítíme jako ryba ve vodě...

... a že se v těchto vodách pohybujeme nejen dravě, ale také slušně a s úsměvem.

EFECTEL, s.r.o.
Srbská 53, 612 00 Brno
telefon: 549 210 809
fax: 549 210 807
E-mail: info@efectel.cz
www.efectel.cz

 

Firma EFECTEL, s.r.o. byla založena 08.12.2000. Zabývá se technickým poradenstvím v oblasti telekomunikací a elektroniky, montážemi, údržbou a servisem telekomunikačních zařízení.

Zřízení linky ISDN

Abyste mohli využívat všech služeb ISDN, které Vám přinesou zajímavé výhody, musíme je nejprve „pustit do domu“. V dnešní době nabízí zavedení přípojky euroISDN převážně Český Telecom. Zprovoznění přípojky můžete objednat na speciálním formuláři. Jde v podstatě o návrh smlouvy mezi Vámi a Českým Telecomem.

ISDN a hlas

Široká univerzalita, tedy možnost využití přípojek euroISDN k přenosu různých druhů informací, je základní výhodou této technologie.

Technologie ISDN podstatně zvýší komfort Vaší hlasové komunikace. Rychlé spojování, kdy volaná stanice vyzvání okamžitě po zadání telefonního čísla, a lepší srozumitelnost jsou nejnápadnějšími změnami.

Další skupina nových služeb je podobná těm, které znáte ze sítí mobilních operátorů - identifikace volajícího a její omezení, čekající volání a přidržení, informace o čase hovoru nebo poplatku, přesměrování příchozích hovorů, omezení odchozích hovorů a podobně.

Použití služeb a způsob hlasové komunikace závisí na zařízení, které k telefonování používáte.

ISDN a obraz

Široká univerzalita, tedy možnost využití přípojek euroISDN k přenosu různých druhů informací je základní výhodou této technologie.

Pro přenos statických předloh můžete použít známou technologii - fax. Standard ISDN faxu (G4) se mezi uživateli nerozšířil, proto doporučujeme využít dnes známých faxových služeb, ale s novým komfortem umožněným počítačem.

Velmi zajímavou aplikací ISDN je přenos pohyblivého obrazu - videokonference. Tento moderní způsob komunikace získává stále více příznivců.

ISDN a data

Široká univerzalita, tedy možnost využití přípojek euroISDN k přenosu různých druhů informací je základní výhodou této technologie.

ISDN zařízení vlastně přemění informace všech druhů na digitální signál, přípojkou tedy proudí výhradně „data“. Na tomto místě se však budeme věnovat převážně přenosu datových souborů mezi počítači.

Kromě Internetových aplikací je velmi efektní a hospodárné i využití přenosových vlastností ISDN pro přímé propojení počítačů nebo soukromých počítačových sítí.

ISDN a peníze

Je logické, že kvalitnější a rychlejší komunikace přináší přímé i nepřímé úspory. Seznamte se s faktory, které výsledné náklady nejvíce ovlivňují.

 

Bližší informace včetně možnosti objednání naleznete na našich webových stránkách: www.efectel.cz


Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012