• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

pátek 22.10.2021, Sabina
zpět na úvodní stranu

Navigace

zpět na úvodní stranu
zpět na výpis kategorie

Firma inzeruje v těchto rubrikách:
Seznámení

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

 

Hybešova 38, 602 00 BRNO
tel.: 543 211 133

Více než deset let aktivní činnosti nás zavazuje ke snaze nezklamat Vaší důvěru a s maximálním úsilím a profesionalitou ji co nejrychleji přeměnit ve Vaší spokojenost. Za dobu své existence jsme poskytli své služby více než 90 000 klientům a již se těšíme na svého stotisícího zákazníka! Naší rychlost a kvalitu garantuje nejmodernější počítačová technika s vlastním programovým vybavením. V současné době máme síť poboček po celém území ČR, abychom se co nejvíce přiblížili našim klientům, zrychlili tak naše služby a posílili i databázi o zákazníky ze všech regionů.

POČÍTAČOVÝ VÝBĚR PARTNERŮ S FOTEM

Jedná se o jednu z nejmodernějších metod seznámení běžně využívané ve světě, oblíbenou pro svou rychlost, maximální informovanost ohledně vyhovujících protějšků a atraktivnost díky barevným fotografiím partnerů.

CO NASTANE?
Při dodržení podmínek naší služby a odeslání všech náležitostí do naší agentury, můžete očekávat obratem zaslání počítačového výběru s příslušným počtem protějšků doplněného fotografiemi. Pak už je pouze na Vás, kterou nebo kterého z nabídnutých partnerů zkontaktujete. Když se Vaše představa o budoucím protějšku nenaplní hned na první schůzce, neztrácejte trpělivost a zkoušejte své štěstí znovu. Možná až po více setkáních poznáte toho pravého nebo tu pravou.

CO JE NABÍDKA?
Druhá část služby, která násobí Vaše možnosti při tomto způsobu seznámení. Vaše osoba je nabízena po dobu až 1 roku všem nově příchozím protějškům, kteří vyhovují Vašim požadavkům a Vy jejich. Úspěšnost seznámení je tak nepoměrně vyšší než u těch klientů, kteří svou osobu nechtějí dále nabízet. Proč si to myslíme? Kombinováním výběru a nabídky je Vám umožněno v relativně krátké době setkání s tolika možnými partnery, které by jste s největší pravděpodobností nepotkali ani za celý život.

PODMÍNKY NAŠÍ POČÍTAČOVÉ SLUŽBY

1. Odešlete nám čitelně vyplněný DOTAZNÍK
2. Přiložte k dotazníku svoji portrétní FOTOGRAFII
- fotografie může být libovolných rozměrů, nejvhodnější je velikost 3,5 x 4,5 cm (na OP, apod.)
- Vaši fotografii automaticky vrátíme zpět na adresu společně s vyhotoveným seznamem protějšků
3. Platbu doložte ÚSTŘIŽKEM zaplacené  POŠTOVNÍ POUKÁZKY
- doporučujeme Vám vyžádat si při platbě na poště opis ústřižku poštovní poukázky nebo zaslat jeho oxeroxovanou kopii.

VÍKENDOVÉ POBYTY PRO NEZADANÉ

Naše agentura pořádá mimo jiné velmi oblíbené víkendové akce pro nezadané. Ve skupině stjné věkové kategorie nabízíme příjemné prožití víkendu v prostředí krásné přírody, s bohatým programem, hudbou a tancem. Máte-li zájem o bližší informace k těmto pobytům, zavolejte si o katalog.

 


 

Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012