• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

středa 01.12.2021, Iva
zpět na úvodní stranu

Navigace

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

Kde nás najdete?

Akreditované mamografické pracoviště Femma s. r. o.

Viniční 235
Brno 600 00

Telefon:
533 306 275, 736 539 603

WWW stránky:
http://www.femma.cz
objednávka on-line
24 hodin dennně

E–mail:
femma@femma.cz

 

Vítejte na stránkách akreditovaného
mamografického pracoviště femma s. r. o

Že je zdraví skutečné bohatství, si člověk uvědomí většinou, až začne mít nějaké zdravotní problémy. Pokud zdravotní problémy nemáte blahopřejeme Vám k Vašemu odhodlání přijít na pra- videlnou prevenci prsní žlázy.

Pracoviště jsme rozšíříli a upravili tak, aby jste se u nás cítily dobře. Máme nové přístrojové vybavení jedno z nejmodernějších a nejkvalitnějších v Evropě - digitální mamografický přístroj Senographe Essential GE a Ultrafast - Elastography Aixplorer, Supersonic Imagine

Základní mamologické vyšetření u žen starších 40 let na našem pracovišti se skládá z mamografie, klinického vyšetření, popisu snímku a seznámí pacientky s nálezem, který si hned odnáší.

Většině z Vás uděláme radost negativním výsledkem vyšetření. Se všemi ženami lékařky hovoří a v případě, že jsou jim některé výrazy nejasné, tak jim je vysvětlí. Těm z Vás, které budou mít problém, navrhneme další postup.

Vyšetření

Základní vyšetření u žen starších 40 let na našem pracovišti, se skládá z mamografie, klinického vyšetření, popisu snímku, event. doplňujícího ultrasonografického vyšetření a seznámení pacientky s nálezem, který si hned odnáší.

Jednodenní diagnostika negativních nálezů

Výsledek preventivní prohlídky dostává žena v psané formě do ruky v den návštěvy našeho pracoviště bez ohledu na počet vyšetřovacích postupů, které byly v diagnostickém procesu k získání negativního nálezu užity. Pro úplné vyšetření je zapotřebí asi 30 minut času. V diagnostice ne negativních nálezů není důležitá krátkost, ale kvalita diagnostického procesu zakončená histologickou verifikací.

Každá vyšetřená žena se dostane do kontaktu s lékařkou. Lékařka jí vysvětlí nesrozumitelné lékařské výrazy, které by mohly vést ke stresu. Naše klientky mají nárok na plnou informovanost i v případě závažných nálezů. Je–li podezření na onemocnění prsu, je jí navržen další postup s cílem získat úplnou a přesnou diagnózu co nejdříve.

Výsledek do ruky (jak pro gynekologa, tak pro praktického lékaře) patří ke standardům našeho pracoviště. Dostane ho ihned po skončeném vyšetření každá žena.


Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012