• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

pátek 22.10.2021, Sabina
zpět na úvodní stranu

Navigace

zpět na úvodní stranu
zpět na výpis kategorie

Firma inzeruje v těchto rubrikách:

Šperky

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

S GALLERY VAŇKOVKA
Mob.: + 420 601 320 357
Pevná : + 420 543 214 272

PO – SO 9 – 21
NE 10 – 20

Prodávané značky:
PANDORA, THOMAS SABO - charm club, MAJORICA, SENCE, MADISON - hodinky

S GALLERY OLYMPIA
Mob.: + 420 606 088 479
Pevná: + 542 213 686

PO – PÁ 10 – 21
SO – NE 9 – 21

Prodávané značky:
THOMAS SABO, STORY by KRANZ & ZIEGLER, MAJORICA, JOID´ ART

e-mail: skrdlova@sgallery.eu

www.sgallery.eu

Stylové stříbrné šperky
Trendy pánské a dámské kolekce
Pánské/dámské hodinky

O nás:

S GALLERY ve Vaňkovce - tato naše pobočka nabízí originální šperky značek Pandora, Thomas Sabo, Majorica, které jste dříve mohli vídat jen v zahraničí. Díky profesionálnímu přístupu našeho personálu si u nás v klidu a v příjemném prostředí vyberete šperky, které budou opravdovou součástí Vaší osobnosti. Šperky jsou naší vášní a Vaše spokojenost je naším cílem.

Prodávané značky:

Ručně vyráběné šperky dánské společnosti, která je na trhu už více než 29 let nám znovu vrací dětskou hravost. Sami si můžete vybrat a seskládat svůj jedinečný šperk, který se bude hodit právě k Vám. Jako dárek se jednotlivé přívěšky stanou nezapomenutelnou vzpomínkou na krásné okamžiky ve Vašem životě. Kombinovatelné přívěskové náramky Pandora vyráběné ze stříbra, zlata a přívěšků, vyrobených z nejrůznějších ryzích materiálů a soustředěných do Moment kolekce tvoří základ nabídky Pandora. Součástí naší nabídky jsou samozřejmě také náušnice, prsteny, náhrdelníky a hodinky této značky.

Charm club

Tato německá firma přináší úplně nový postoj ke stříbrným šperkům. Odvaha, hravý, svěží, sexy styl a nevyčerpatelné množství nápadů jejího majitele se zde propojuje s opravdu vysokou kvalitou ruční práce – ručně broušenými a sázenými kameny, neobyčejným citem pro materiál, obrovským smyslem pro detail v naprosto dokonalý a jedinečný šperk. Šperky Thomas Sabo patří k naprosté špičče ve svém oboru a určují současné módní trendy po celém světě. Ten, kdo nosí tyto šperky dává jasně najevo svůj styl a osobnost.

Tyto podmanivé šperky zdobené organickými perlami z Mallorky zdobily španělské královny již před 120 lety. A teď je můžete mít i Vy. Perly se hodí pro každou ženu bez rozdílu věku a k jakékoliv příležitosti. Nevěřte tomu, že perly přináší slzy, právě naopak. Jejich nádherný lesk dodá svěžest každé z nás. Záleží na Vašem vkusu, můžete vybírat ze stovek druhů a tvarů od slavnostních, klasických, až po extravagantní.


Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012