• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

pátek 22.10.2021, Sabina
zpět na úvodní stranu

Navigace

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

 

Kontakty

Koperníkova 3 (Brno)
615 00 Brno - Židenice
tel.: 545 213 700
fax: 545 213 703
Po - Pá: 8.30-18.00
So: 9.00-12.00
kop@klonakoupelny.cz

Ul. 1. Máje 1038 (Mor. Budějovice)
676 02 Mor. Budějovice
tel.: 568 421 749
fax: 568 420 958
Po - Pá: 8.00-12.00 / 13.00-17.00
So: 8.00-11.00
mb@klonakoupelny.cz

www.klonakoupelny.cz

Rekonstrukce bytového jádra a koupelny - Klona, s.r.o.

Rekonstrukce bytového jádra - plánování

K tomu aby byla rekonstrukce bytového jádra kvalitně provedená, potřebujete dostatek času, trpělivosti a dostatek finančních prostředků.

Naše firma Vám může pomoci v těchto prvních dvou bodech rekonstrukce bytového jádra.

Chcete více místa, ale hlavně více komfortu ve Vašem bytě?

Rekonstrukce bytového jádra je to nejideálnější řešení. I když na první pohled uvidíte, že se nedá ve Vašem bytě nic provést, tak abyste získali více místa a tím dosáhli požadovaného komfortu, zkuste se obrátit na nás.

Dovedeme Vaší rekonstrukci bytového jádra do vítězného konce.

Rekonstrukce bytového jádra včetně doplňkových prací

Připravíme pro Vás kompletní technickou přesnou dokumentaci tak, že ji budete moci předat rovnou správci Vašeho bytu k odsouhlasení a se souhlasem ji předáte na příslušný Stavební úřad. Vyřízení stavebního povolení od první návštěvy naší firmy je možné vše zvládnout tak do šesti týdnů. Na vlastní realizaci počítejte asi 8 pracovních dnů. Pokud budete mít zájem o provedení dlažeb a obkladů i v kuchyni nebo na chodbě je nutno počítat s dalšími 2 dny.

Jaká je cena za rekonstrukci bytového jádra

Současně s rekonstrukcí bytového jádra Vám provedeme i novou elektroinstalaci, tak aby odpovídala platným normám a předáme Vám revizní zprávu. Cena rekonstrukce bytového jádra se odvíjí od cenové relace Vámi vybraných zařizovacích předmětů a obkladů. Pohybuje se od 85.000,- Kč do 120.000,-Kč.

Levné kuchyně

Standartně nabízíme dodávku a montáž levných, atypických i nadstandartních kuchyní od českého výrobce DŘEVOJAS.

Zákazník si může zvolit povrch dvířek v lesklém nebo matném provedení, velký výběr pracovních desek z katalogu firmy Egger nebo Kronospan. Sestavení návrhu skříněk a cenová kalkulace kuchyňské linky je zdarma. Po odsouhlasení návrhu kuchyňské linky a ceny, bude provedeno zaměření kuchyňské linky v bytě zákazníka. Dodací lhůta na kuchyňskou linku jsou 4 týdny od zaměření a úhrady zálohy ve výši 50% z celkové ceny kuchyňské linky včetně spotřebičů a souvisejích prací.

Jako jedna z mála firem dodáváme i dveře ke spižní skříni ve stejném provedení jako je objednaná kuchyňská linka. Cena těchto dveří se pohybuje okolo 2.000,- Kč až 2.500,- Kč včetně montáže.

O nás

Firma KLONA byla zapsána do Obchodního rejstříku v roce 1991 jako veřejná obchodní společnost. V roce 1995 změnila právní formu na společnost s ručením omezeným. Od svého vzniku se zabývá prodejem kou- pelnového vybavení, vodovodních armatur, elektrických a plynových ohřívačů vody, kuchyňských dřezů, vodovodních baterií, kou- pelnového nábytku a zrcadel. V nabídce je kompletní sortiment IDEAL Standard (umy- vadla, keramické vaničky pro sprchové kouty, vany), sprchové kouty od firmy RAVAK a RONAL, vany od firmy TEIKO a RAVAK. Postupně jsme nabízený sortiment zboží rozšířili o prodej obkladů a dlažeb českého výrobce RAKO. Můžeme Vám však nabídnout i obklady od italské firmy ATLAS CONCORDE, polského výrobce Paradyž. Dnes prodáváme i stavební materiály jako například tvárnice Ytong, ocelové zárubně, omítkové a betonové směsi MALTOP, celý sortiment spárovacích tmelů od firmy MUREXIN a Mapei, lišty pod obklady a dlažby atp..

Hlavní sídlo firmy je v Brně-Židenicích na ulici Koperníkova 3, zde se nachází prodejna a sklady. Další provozovna je v Brně-Králově Poli na ulici Malátova 22. Od roku 2001 byla otevřena pobočka v Moravských Budějovicích na ulici 1. Máje 1038.


Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012