• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

neděle 05.07.2020, Cyril a Metoděj
zpět na úvodní stranu

Navigace

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

Hotel Rakovec

KONTAKT

Provozovatel hotelu Rakovec:
€uro meal. s.r.o.
Rakovecká 13
635 00, BRNO

Recepce:
Tel.: (+420)515 908 620
Email:recepce@hotelrakovec.cz

www.hotelrakovec.cz

Hotel RAKOVEC

Pohodlné ubytování v Brně

Hotel RakovecPříjemné ubytování v hotelu Rakovec Vám nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou prostorné, poskytnou Vám dostatečný úložný prostor a samozřejmostí je také ke každému pokoji vlastní moderně vybavená koupelna. Na pokojích se naši ubytovaní hosté mohou bez problémů připojit k internetu. Součástí některých hotelových pokoujů jsou také balkony, které Vám v teplých dnech poskytnou skvělou relaxaci a umožní Vám krásný výhled na okolní krajinu brněnské přehrady.


Wellness centrum

Hotel RakovecWellness centrum v hotelu Rakovec Vám nabízí příjemně strávené chvíle, během kterých si dopřejete odpočinku a relaxace. Ať už sami nebo se svými blízkými využijte účinků finské sauny, parní lázně či infrasauny, zaplavte si v bazénu nebo nechte tělo uvolnit příjemnou vířivou koupelí. Naše wellness je pro svoji stavbu a rozlohu ideální pro privátní využití, poskytne maximum soukromí a ničím nerušené chvíle odpočinku. Využít také můžete nabídku důkladných masáží, které napomáhají k celkové regeneraci organismu, pozitivně ovlivňují bolestivé a zatuhlé svalstvo a dopřejí tak relaxaci nejen Vašemu tělu, ale i duši.


Bowling

Hotel Rakovec Hledáte kvalitní bowling v Brně? V našem Bowling baru si můžete naplno užít skvělou hru s Vašimi přáteli, kolegy nebo s rodinou. K dispozici Vám budou dvě plně automatizované bowlingové dráhy. Profesionální vybavení značky Brunswick a služby hotelu činí z Bowling baru Rakovec nejvyhledávanější místo pro bowling v Brně! Kromě zábavné hry si zde také můžete v klidu posedět a pochutnat si na našem výtečném jídle nebo využít také široké nabídky nápojů. Kapacita celého Bowling baru je až 30 osob a proto je ideálním místem pro uspořádání bowlingových turnajů, firemních večírků či rodinných oslav, s jejichž organizací Vám mile rádi pomůžeme. Přijďte si vychutnat skvělou atmosféru, během které se budete moci příjemně odreagovat.


Restaurace

Hotel RakovecRestaurace v hotelu Rakovec nabízí široký výběr tradičních i mezinárodních jídel. Základem našich pokrmů jsou vždy výhradně čerstvé suroviny, které zaručují výbornou chuť. Restaurace dále nabízí jedinečné sezónní speciality, stejně jako pravidelnou nabídku skládající se z výtečných předkrmů, polévek, hlavních jídel i dezertů. Využít můžete také našich poledních menu za výhodnou cenu, které pravidelně nabízíme od pondělí do pátku.


Svatby a oslavy

Hotel RakovecVyužijte krásného a romantického prostředí v našem hotelu u brněnské přehrady a svůj svatební den prožijte právě zde! Pro pořádání svateb je u nás k dispozici plně klimatizovaný sál s kapacitou až 120 osob. Hotel Rakovec, který se nachází v těsné blízkosti tohoto oblíbeného rekreačního místa, Vám poskytne dokonalý servis pro Vaši svatbu ve všech bodech!


Firemní akce

Hotel RakovecProstředí hotelu Rakovec je ideální k uspořádání jakékoliv firemní akce, školení, konference nebo firemní prezentace. Poskytnout Vám můžeme klimatizovaný konferenční sál s kapacitou 120 osob, ve kterém je pro Vás k dispozici moderní audiovizuální technika, bezdrátový mikrofon, dataprojektor s promítacím plátnem, praktický flipchart, video, CD a DVD přehrávač.Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012