• Informační portál pro Brno a okolí - kultura, finance, sport, obchod.

  • Jednička mezi portály pro Brno a okolí. Jsme s Vámi již 10 let.

  • Úplný kulturní přehled - u nás najdete vše, čím Brno žije!

pátek 22.10.2021, Sabina
zpět na úvodní stranu

Navigace

zpět na úvodní stranu
zpět na výpis kategorie

Firma inzeruje v těchto rubrikách:

Drinktaxi

Inzerujte na www.kamvbrne.cz

Tip pro Vás

Nevíte kde tuto firmu hledat? Mapa Brna na Kamvbrne.cz je vám k dispozici zde.

 

KONTAKT

Telefon: 603 77 44 44
ICQ: 401-024-213

 

www.rychla-rota.cz


 

DRINK TAXI – odvoz vlastním vozem

 

Proč použít naši službu?

Jsme tu pro chvíle kdy nemůžete či nechcete řídit svůj vůz ať už z důvodu požití alkoholu, nevolnosti nebo jen proto že se na řízení necítíte kvůli příliš špatnému počasí. Jak to funguje?

 

 

Problém č. 1 - Přijeli jste svým vozem na oslavu, večírek, diskotéku či jen příjemnou večeři. Akce probíhá lépe než jste čekali a najednou řešíte dilema zda si s přáteli přiťuknout nebo nadále „abstinovat“. Pokud jste se rozhodli pro alkohol, patrně jste jeli domů taxíkem a druhý den vstávali s bolavou hlavou dříve, abyste se stihli MHD vrátit pro svůj vůz.

 

Problém č. 2 - Jste řidič(ka) který(á) dbá na bezpečnost svou i ostatních účastníků silničního provozu. Je zima a zatímco jste celý den těžce pracoval/a u svého klienta, venku zatím nasněžilo tak že i silničáři se stydí vyjet ven.

 

Problém č. 3 - Pořádáte firemní večírek či oslavu narozenin a na čele se vám dělají vrásky z toho jak zajistit svým hostům bezpečný odvoz domů aniž by museli „usrkávat“ vodu s colou?

 

Řešení – zavoláte na číslo 603 77 44 44, uvedete adresu případně název podniku kde se právě nacházíte a místo kam si přejete odvézt . Poté v klidu vyčkáte příjezdu našeho řidiče který vás dopraví bezpečně domů s vaší promile i bez ní – především však v pohodlí vašeho vozu. Protože my řídíme, když vy nemůžete.

 

Výhody

 

Pili jste? – neriskujte zbytečně svůj řidičský průkaz, trestné body či dokonce lidské životy

 

Máte rádi svůj vůz? – nenechávejte jej přes noc odstavený na neznámém místě. Riskujete poškození, krádež, v lepším případě botičku nebo odtažení

 

Rádi se bavíte? – nekažte si příjemný večer pomyšlením na příští den kdy v chladném ránu cestujete pro svůj opuštěný vůz. Užívejte si s vědomím odvozu v pohodlí vašeho vozu až domů.

 

Je vás víc? – přijeli jste na oslavu svým vozem ale potkali jste ještě několik přátel? Chcete změnit podnik? Neplaťte více než je nutné. Odvezeme vás vašim vozem a vaši přátelé kteří by se již do vašeho vozu nevešli, mohou ZDARMA přisednout do našeho doprovodného vozidla. Takto jsme schopni přepravit až 8 osob za cenu jednoho odvozu.

 

Rádi šetříte? – nezapomeňte že jakákoliv jiná varianta vás vyjde dráž než naše služba. Také si vážíme všech našich zákazníků a pro ty stálé jsme připravili slevové VIP karty a proto můžete jezdit ještě levněji .

 

Katalog firem pro Brno | Regionální zpravodajství | Brno a kultura | Sport v Brně | Počasí v Brně | Slovníky | Mapa Brna | Finance | Důležitá telefonní čísla
Úřady v Brně | Informace pro inzerenty

© AKON Česká republika,s.r.o, 2001 - 2012